دوستان من می خوام صادقانه نظر خودمو درباره ی سرباز های استان های مختلف که در پادگان من بودن رو بگم و به جون خودتون اگه توهین کنید وبلاگو اتیش می زنمو

1. سرباز های مازندرانی. والا به نظر من بهترین سرباز هایی که باهاشون روبه رو  شدم مازنران بوده شخصیتی بسیار شوخ پهلوونی کشتیگیری باج نده 

پرچم بالا بر  و با محبت و دوسداشتنی و فراموش نشدنی اند .هشدار فکر دعوا رو با این سربازا از ذهنتون بیرون کنید در ضمن بسیار رو هم استانیاشون و  استانشون حساسن و خیلی هم دیگه رو تو غربت حمایت می کنند و اصلا جلوشون فیگور کشتی نگیرین چون فیتیله این.

2. سربازای کرمانی . بسیار مهربون بی حاشیه مظلوم عاشق قووتو کلا تو پادگان صداشون در نمیاد از بس اقان.

3.سربازای اصفهانی . بسیار خوش لهجه . زرنگ . رفیق باز. و با زووووق هنرمند عاشق بازی گروهین.

4. سربازای ترکمن. بسیار کاری .پرتلاش . عاشق ناس . کلا با همند . خیلی هم والیبال دوس دارن  .

5. سربازای رشتی. به گفته ی خودشون با لاهیجان دعوا دارن . خداییش بعضیاشون عشق مقام و بسیار انتن هیله گر زرنگ مال نمک میخورن نمک دونو میشکنن . خوباشون بسیار خوب و مهربون و دوسداشتنی و رفیق و بداشونم .

6.شیرازی. من به شخصه خیلی باهاشون حال میکنم . کلا خوابن وقتی هم بلند میشن یا دارن میخندن یا دارن فوتبال نگاه میکنن رفیقباز سرزبون دار 

جدی با کلاس و به یاد موندنین.                                                                                                                                                           7. سربازای مشهدی. خداییش از هر انگشتشون یه هنر می باره خیلی با مزه اند رقاصن خدا نکنه از یکی بدشون بیاد در کل خوبن همشم می گن  مرد امام هشتمن

8. سربازای ترک. فقط میگم یاساشین اذر بایجان تو خوبیتون حرفی نی .

10. سربازای تهرانی. با همه می سازن . عشق مسافرتن . تیکه کلاماشو خیلی باهاله 

11. سربازای جنوب. باورتون نمیشه هوای مرکز بهشون نمی سازه . مهربونن رفیق بازن . با همن . در کل خوبن .

سر بازای سیستان و بلوچستان. خداوکیلی اقان. زحمت از سر روشون می باره.

چند نکته درمورد انجام خدمت برای ورزشکارانی که قصد رفتن به سربازی رادارند.

معافیت و دنیای بعد از معافیت.

در هنگام خدمت سربازی چه احساس و افکاری به سراغ مان می اید؟ فضای سربازی از لحاظ روحی برای شخص سرباز.

,سربازای ,خیلی ,هم ,رو ,سرباز ,    ,کل خوبن ,در کل ,دوسداشتنی و ,و دوسداشتنی

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

. رسانه . . . . . . فیلم استور کالای خواب طلائی دانلود کتاب و خلاصه کتاب pdf آهنگ رپ ایرانی آموزش باشگاه مشتریان کارگزاری اگاه کانال سکسی,کانال تلگرام+18سکس,کانال شهوانی,کانال سک30در موبوگرام,کانال داستان احسان پیروز نمایندگی خدمات تعمیر آدرس لیست قیمت کولر گازی اسپلیت در شیراز - عظیمی گیمینگ فکت