سوال . من ورزشکار هستم و دلم می خواهد حین خدمت ورزش حرفه ای انجام دهم لطفا راهنمایی کنید؟ ان دسته از ورزشکارانی که حد اقل دارای مدرک قهرمانی استان می باشند می توانند قبل از انکه به پلیس +10 مراجعه کنند مقدمات گرفتن امریه ی خود را در یگان ورزش و یا سازمان های دولتی که ورزشکار سرباز جذب می کنند فراهم کنند به طور مثال اگر وزنه بردار هستید و مقام هم دارید می توانید از طریق یک واسته ی معتبر در ارگان نظامی ویا تنظیم یک نامه و درخواست به ستاد نیرو های مسلح  مقدمات کار را فراهم کنید تا در تیم ورزشی ارگان نظامی مشغول خدمت گردید و اگر به هر دلیل موفق به رفتن به تیم ورزشی نشدید می توانید در همان پادگانی که هستید درخواست دهید تا در یگان ورزشی همان جا مسول اموری شوید تا فرست ورزش را داشته باشید لازم است بدانید سربازان حین خدمت می تواننند درخواست دهند تا به مسابقات مختلفی درون نیروهای مسلح روند .

تذکر مهم.لطفا اگر ورزش کار حرفه ای نیستید و پارتی هم دارید بین دو گزینه ی یگان ورزش و یا افتادن در جایی که عشق و حال است یگان ورزش را انتخاب نکنید چون برای وی بسیار سخت است که درخواست شمارا انجام دهد و به کلی هردو را از دست می دهید. 

تذکر. بین یگان ورزش و گروهان ورزش فرق است یگان ورزش ورزش کار می گیرد و گروهان ورزش سرباز را مسئول خدمات ورزشی مانند مسئول باشگاه می کند .

چند نکته درمورد انجام خدمت برای ورزشکارانی که قصد رفتن به سربازی رادارند.

معافیت و دنیای بعد از معافیت.

در هنگام خدمت سربازی چه احساس و افکاری به سراغ مان می اید؟ فضای سربازی از لحاظ روحی برای شخص سرباز.

ورزش ,یگان ,خدمت ,ورزشی ,درخواست ,ی ,یگان ورزش ,ورزش و ,گروهان ورزش ,ورزش کار ,تا در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بنافت فن و هواکش نمایندگی رسمی سیلتر در ایران صندلی راحت نشین وبلاگ همراه مشاورفا divarfile ایران گردی & ایران شناسی یه آقا ســـــعــــــــیــــــــــد حــــــــیــــــــاتـــــــــــی وبلاگ شرکت طراحی سایت webappland